Стамболі (Галазюк) Людмила Веніамінівна

Cпеціальність – бiолог,  фiзiолог людини i тварини

Наукове ступінь – кандидат біологічних наук ( імунологія і алергологія)

Посада – старший науковий спiвробiтник Лабораторії імунології

Науковий стаж – 33 рокiв

Загальний стаж роботи в iнститутi – 41 рік

 

Професiйне удосконалення:

 h-індекс Scopus — 2, h-індекс Google Scholar — 5

 Курси пiдвищення квалiфiкацiї на базi КМАПО iм. Шупика В.Л. : ТУ «Клiнiчне значення та трактовка iмунологiяних методiв обстеження у дiтей», ТУ «Iмунологiчнi методи в дiагностицi iнфекцiйних хвороб» (1999 р);ТУ « Лабораторна iмунологiя» (2007 р).

Доповідач на Мiжнародних сiмпозiумах з iмунологiї репродукцiї:

1987,1990,1996 роки – (м.Київ, Україна) ,1995,2005 – (Польща), 1996 – (Нiмеччина), учасник і доповідач Всеукраїнської научно-практичної конференцiї « Питання імунології в педіатрії» – 2005 рiк, (смт. Форос, АР Крим), учасник і співавтор доповіді на Мiжнародній науковій конференцiї «Радiологiчнi та медичнi наслiдки Чорнобильскої катастрофи – тридцять рокiв потому» – 2016 рiк, (м.Київ, Україна), учасник 13-ого науково-практичного симпозiума «Первиннi iмунодефiцити в практицi педiатрiв та сiмейних лiкарiв» в рамках Центрально-Схiдноєвропейської програми «J.Project», 2017 рiк, (м.Кропiвницький, Україна)

Основним направлення наукової діяльності:

 Дослiдження iмунологiчних механiзмiв безплiддя, зокрема визначення антиспермальних антитiл у репродуктивних рiдинах жiночого та чоловiчого органiзму, вивчення iмунологiчних факторiв локального iмунiтету жiнки залежно вiд фази менструального циклу, термiну вагiтностi, при запальних захворюваннях репродуктивної системи, основних акушерських ускладненнях, а також вивчення факторiв вродженного та адаптивного мiсцевого iмунiтету у дiтей.

Нагороди:

– Диплом Української Республіканської Ради науково-технічних товариств за кращі опубліковані науково-дослідні роботи, що мають велике практичне значення “Роль іммунологічних механізмів у розвитку безпліддя в шлюбі» – 1987 рiк, м.Київ

Викладацька та просвітня діяльність:

  • З 2000 року є постійним науковим керівником курсових та дипломних робіт студентів Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка “Інститут біології та медицини”.