Асоціація, є незалежною самоврядною Всеукраїнською громадською, некомерційною, неприбутковою організацією, яка об’єднує на добровільних засадах лікарів-педіатрів та лікарів суміжних спеціальностей, які займаються практичною діяльністю, а також науковою і педагогічною роботою.

Керівні органи Асоціації Педіатрів України обрані на 13 з’їзді педіатрів України 13 жовтня 2016 року

КЕРІВНИЙ СКЛАД

 

ПРЕЗИДЕНТ


Антипкін Юрій Геннадійович

Директор інституту ДУ «ІПАГ НАМН України ім. О.М. Лук’янової», академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України

Радник президента


Бережний Вячеслав Володимирович

професор  кафедри педіатрії-2 НМАПО імені П.Л. Шупика, доктор медичних наук

Відповідальний секретар

Марушко Юрій Володимирович

доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця

Казначей

Володимир Федорович Лапшин

Заступник директора  з науково-організаційної роботи, доктор медичних наук, професор

Бюро правління Асоціації Педіатрів

Антипкін Ю.Г.

Майданник В.Г.

Волосовець О.П.

Бережной В.В.

Лапшин В.Ф.

Марушко Ю.В.

Мостовенко Р.В.

Ревізійна комісія Асоціації Педіатрів України

Бекетова Г.В.

Кривопустов С.П.

Киндюк Н.П.

Правління Асоціації Педіатрів України

Голови осередків

Асоціація здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, чинного законодавства та цього Статуту

XV Конгрес педіатрів України «Актуальні проблеми педіатрії»

Асоціація педіатрів України повідомляє, що 12-13 жовтня 2021 року в м. Києві за адресою вул. Госпітальна  12, зал «Президент Хол», Президент  Готель відбудеться  XV Конгрес педіатрів України «Актуальні проблеми педіатрії» в змішаному офлайн/онлайн форматі.

 Сайт Конгресу: https://pcongress.org.ua

Організатори — Асоціація педіатрів України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М.Лук’янової  НАМН України», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

До участі у роботі Конгресу запрошуються лікарі-педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі вузьких педіатричних спеціальностей закладів охорони здоров’я усіх форм власності, лікарі-стоматологи дитячі, психологи, педагоги, медичні сестри, представники страхових компаній, юристи з медичного права, представники центральних органів виконавчої влади.

Захід органічно поєднує наукову програму та практичні кейси, майстер-класи, дискусійні клуби. Програма передбачає проведення пленарних засідань, семінарів, круглих столів, які будуть присвячені проблемним питанням педіатрії:     https://pcongress.org.ua/programa/

Участь у Конгресі безкоштовна. 

Реєстрація обов’язкова для учасників XV Конгресу педіатрів України  до 20.09.21  https://pcongress.org.ua/#block-2

Реєстрація для доповідачів до 20.09.21 та подачі заявки на усну доповідь за контактами (тел. 098-362-05-57): https://pcongress.org.ua/tezi/#block-1

Передбачається безкоштовна публікація матеріалів Конгресу (тез) на паперовому носії (в Міжнародному журналі педіатрії, акушерства та гінекології)   та в електронному вигляді.

Правила оформлення тез, адреса  для їх надсилання до 10.09.21 https://pcongress.org.ua/tezi/

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України № 446 від 22.02.2019, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.03.2019 за № 293/33264 слухачам дводенної програми Конгресу 12 – 13 жовтня 2021 року буде нараховано 10 балів безперервного професійного розвитку (інформальна освіта) для обліку в особистому освітньому портфоліо та врахування при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії (доповідачам з усною доповіддю — 30 балів).

Будемо раді спілкуванню на нашому традиційному професійному святі – XV  Конгресі педіатрів України

04050, м. Київ, вул. Платона Майбороди, 8

Тел. (044) 483-80-67

Факс. (044) 483-26-32

E-mail. ipag@amnu.gov.ua