ПОДЯКА

Дорогі наші друзі і благодійники! Вітаємо з прийдешнім Новим роком!

Дозвольте від усього серця подякувати Вам за ще один непростий  для нашої лікувальної установи рік! Рік труднощів і випробувань для всієї нашої країни і в тому числі для нашого Інституту!

Наші фахівці вдень і вночі наближають нашу перемогу своєю невтомною працею задля збереження найціннішого, що є в нас – життя і здоров”я дітей і майбутніх мам! Прийдешньому поколінню творити історію незалежної України!

Звичайно, море долонями не вичерпати, але, вносячи свою лепту у добру справу, Ви даруєте промінчик тепла, посмішку і пелюстку надії нашим пацієнтам і допомагаєте їх найшвидшому одужанню!.

У наш нелегкий час, коли вся країна потребує  турботи і матеріальної допомоги, людей бажаючих щиро допомогти стає все більше, важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є!

Дякуємо Вам за увагу, співчуття, милосердя – за той внесок, який Ви вносите в перетворення стандартної державної лікувальної установи в затишний, теплий і професійний лікувальний заклад для його пацієнтів: дітей і майбутніх мам!

Вдячні також за намагання своєю допомогою полегшити роботу наших професіоналів: лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу, чия робота завжди напружена і будинок для його вихованців.

Щиру вдячність висловлюємо насамперед Опікунській Раді Інституту під керівництвом ось уже протягом багатьох років її голови – Ірини Сисоєнко а також членам Опікунської Ради – Олені Бондарчук-Ладній, Наталії Мірошниченко, Петру Багрію, Ярославі Ковленко! Спасибі вам, що завжди поруч і готові прийти на допомогу за першого поклику!

Спасибі велике БФ «Смарт Імпакт» і його голові Ірині Темерко – ви завжди даруєте нам надію, спасибі, що не залишаєте найскладніших пацієнтів – новонароджених у відділенні дитячої реанімаці!

Низький уклін БФ «Справедливість» та «Енеїда» нашим друзям з Англіїї  Марині Харті та Олегу Фельшану! Ви розумієте наші проблеми і ми це дуже цінуємо!

Дякую БФ «Твоя опора» , їх керівникам Валерії Татарчук та Ірині Пастернак за багаторічну співпрацю і допомогу! Ваша допомога дуже значима і потрібна нашим пацієнтам!

 Спасибі молодій письменниці Ользі Троїцькій, яка завдяки своїй  творчості зуміла надати допомогу відділенню дитячої хірургії та придбала для них вкрай необхідні для роботи хірургів прилади! Вам нових творчих успіхів і ще багато=багато цікавих і змістовних творів!

Велика подяка небайдужим людям; українській підприємиці Поперешнюк Аліні; Президенту Українського Медичного Клубу Івану Сороці, Українському підприємцеві та меценату Ігорю Воронову, які відгукуються на прохання про допомогу і завжди готові надати її!

Хочеться ще раз висловити нашу вдячність, привітати з Прийдешнім Новим Роком і побажати Вам здоров’я і щастя, успіхів у всьому! Нехай Ваші сили і енергія тільки приростають, всі Ваші ідеї реалізуються! Дякуємо Вам за стабільні партнерські відношення! Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас с торицею.

З повагою,

Директор інституту, академік  Юрій АНТИПКІН

Головний лікар інституту,

Заслужений лікар України  Любов СЛЄПОВА