Дубенко Ольга Дмитрівна

Перелік всіх медичних спеціальностей: лікар акушер-гінеколог

Кваліфікаційна категорія: вища

Науковий ступінь: доктор медичних наук

Наукове звання: старший науковий співробітник

Посада: головний науковий співробітник Відділення реабілітації репродуктивної функції жінок

Клінічний стаж: 31 рік

Науковий стаж: 29 років

Післядипломна освіта, курси:

Київський медичний інститут з відзнакою (1987). Клінічна ординатура за фахом «Акушерство і гінекологія» (1987-1989)(Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України). Тематичне удосконалення: «УЗД в акушерстві та гінекології» (2002), «Кольпоскопія» (2009), «Основи лапароскопії та гістероскопії» (2010), «Допоміжні репродуктивні технології» (2011 ), «Ендокрина гінекологія» (2011), «Актуальні проблеми репродуктивного здоров’я» (2015), «Планування сім´ї» (2017), «Ендокринологія молочних залоз» (2017), «Кольпоскопія та патологія шийки матки» (2018).

Кандидатська дисертація – «Особливості перебігу вагітності та пологів після хірургічного та консервативного лікування неплідності»(2004).

Докторська дисертація – «Реабілітація репродуктивної функції жінок з безплідністю та доброякісними дисплазіями молочних залоз»(2016).

Основні напрямки роботи:

    • Консультування та ведення пацієнток з порушеною репродуктивною функцією (безплідність, доброякісні захворювання молочних залоз, запальні захворювання органів малого тазу, ендометріоз, міома матки, доброякісні утворення яєчників, позаматкова вагітність, невиношування вагітності, поліпи порожнини матки), проведення органозберігаючих операцій ( з приводу міоми матки, кіст яєчників), кольпоскопії, лапароскопії, лапаротомії, гістероскопії.
    • Постійний лектор на міжнародних конгресах, міжнародних та вітчизняних наукових конференціях, обласних перинатальних радах.

Приналежність до професійних асоціацій:

Член президіума Асоціації акушерів-гінекологів України

Основні наукові праці:

Автор 104 наукових робіт, монографії, розділу національного керівництва з акушерства та гінекології, 5 патентів України на винахід, 6 методичних рекомендацій, інформаційних листів.