Басараба Наталія Михайлівна

Перелік всіх медичних спеціальностей: лікарпедіатр, неонатолог

Кваліфікаційна категорія: вища

Науковий ступінь: кандидат медичних наук

Наукове звання: старший науковий співробітник

Посада: старший науковий співробітник Відділення проблем харчування та соматичних захворювань у дітей раннього віку

Клінічний стаж: 28 роки

Науковий стаж: 12 роки

Післядипломна освіта, курси:

  • 2011 р. НМАПО ім . П.Л. Шупіка ТУ«Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров’я населення»
  • 2012 р. НМАПО ім . П.Л. Шупіка ПАЦ «Педіатрія»
  • 2015 р. НМАПО ім П.Л. Шупіка ТУ «Використання персонального комп’ютера в медичній практиці»

Основні напрямки роботи:

  • 2008-2010рр. – «Вивчити патогенетичну роль порушень імунітету при функціональних та органічних розладах органів травлення у дітей раннього віку та розробити методи їх аліментарної корекції». Виконавець фрагмента: ”Морфологічна характеристика слизової оболонки товстого кишечника у дітей з хронічними захворюваннями кишківника ”
  • З 2011-2013рр. -«Вроджені захворювання печінки у дітей раннього віку». Виконавець фрагмента: “Дослідити сполучно-тканеві маркери у дітей раннього віку з захворюванням печінки“ та “Лікувально-профілактичні та аліментарні заходи при ураженнях гепатобіліарної системи й дітей раннього віку“.
  • Виконавець фрагментів НДР.“Вивчити патогенетичні механізми формування гастроінтестінальних розладів у дітей раннього віку при харчовій непереносимості “2014-2016 рр.

Приналежність до професійних асоціацій:

Асоціація педіатрів України

Нагороди, премії та інше:

Подяка від Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм ( 2004 р.).