Зверенення Української Асоціації дитячих лікарів до медичної спільноти

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ДРУЗІ!

APUСьогодні  Україна відчуває увесь біль та лихо війни, коли на Сході країни постраждали та страждають  діти. А скільки з них  разом з батьками покинули свої рідні домівки? А скільки дітей залишилися в зоні бойових дій і щоденно знаходяться в небезпеці? Точної статистики ніхто не знає… А за цифрами статистики – долі та здоров`я українських дітей та майбутнє нашої Держави.

Багато дітей стали вимушеними переселенцями, залишилися без опіки батьків, були травмовані фізично і психічно. Такі діти потребують особливої уваги, обстеження, за необхідності – лікування для відновлення  фізичного і психічного здоров’я.


Ми щиро співчуваємо всім матерям, які втратили у цій війні своїх синів і дочок в розквіті їх сил. Але, вони захищали свою ЗЕМЛЮ, а що роблять на нашій землі Ваші  сини,  дорогі російські матері???? Невже Ваша душа та серце не будуть протидіяти цьому лихові?


Асоціація педіатрів України разом з усім народом приділяє особливу увагу дітям, що постраждали в цей період і надалі продовжує роботу щодо зміцнення здоров’я наших дітей. Цілодобово працюють не тільки лікувальні заклади практичної охорони здоров’я, а й заклади високотехнологічної допомоги медичних університетів,  науково-дослідних інститутів Міністерства охорони здоров’я та НАМН України, де щоденно надається кваліфікована медична допомога.

Дитячі лікарі завжди були і будуть на передньому рубежі боротьби за майбутнє України. У цей складний час  ми усвідомлюємо власну відповідальність за долю країни. І тому знаходимося на передовій разом з нашими бійцями, із  переселенцями зі Сходу  на своїх робочих місцях – в амбулаторіях, поліклініках та лікарнях. Ми робимо та будемо робити все можливе та неможливе, щоб прискорити Мир на нашій Землі.

Українські лікарі, вірні присязі, однаково готові надавати медичну допомогу всім постраждалим,  незалежно від віку, статі, національності та політичних уподобань. Всі вони – наші співвітчизники, і наш обов’язок охороняти їх здоров’я,  здоров`я та життя  наших  дітей .

Ми звертаємося, до усієї медичної спільноти і усіх громадян України  з  благанням  проявити людяність, тепло та турботу за дітей, які відчули та продовжують відчувати увесь жах війни. Просимо докласти зусиль і зробити  все можливе, щоб якомога скоріше зупинити бойові дії та встановити  Мир  на нашій Землі, забезпечити Спокій та радість дитинства для наших дітей.

Правління Асоціації педіатрів України