Зі святом Весни!

Привітання від колективу ДУ «ІПАГ НАМН України»

 

У день, коли прокидаються сили природи, по-весняному світить сонце, з’являються перші квіти – милі дівчатка і жінки, сестри і дружини, мами і бабусі, шановні колеги – прийміть щирі вітання зі святом Весни!

Ви – головна надихаюча сила чоловіків, вірна життєва опора і велика відповідальність. Жінка – це цілий світ, в якому любов і краса поєднуються з творчою силою материнства і зворушливою турботою. Ви зберігаєте тепло і затишок у ваших родинах, виховуєте дітей і обдаровуєте оточуючих своєю добротою.

Зі святом Весни, дорогі жінки! У ці святкові дні кожна з Вас почує чимало добрих і теплих слів, і жодне з них не буде перебільшенням. Нехай у Ваших оселях завжди панують любов і благополуччя, а Ваші серця будуть зігріті турботою і повагою. Нехай нова весна принесе радість і успіх в здійсненні всіх Ваших мрій і бажань, а наш колектив допоможе Вам в цьому.

Нехай множиться щастям ваше життя, яскраво світить сонце, співають птахи, а дні будуть світлими і безхмарними. Здоров’я Вам, сімейного затишку та гарного весняного настрою!

ptychky-680x269