Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні свій ювілей відзначає професор Березенко Валентина Сергіївна, завідувачка відділення дитячої гепатології ДУ ІПАГ НАМН України, завідувачка кафедри педіатрії №1 НМУ імені О.О.Богомольця.

Валентина Сергіївна в 1986 році закінчила з відзнакою Вінницький медичний інститут імені М.І.Пирогова. В 1986-1989 рр працювала лікарем-ординатором дитячого відділення Бершадської ЦРЛ, Вінницької області. В 1989-1991 рр. навчалася в клінічній ординатурі з педіатрії в НДІ «Педіатрії, акушерства і гінекології» міста Києва. Ці роки стали ключовими у виборі подальшого наукового шляху. З 1991 по 2006 рр працювала науковим співробітником відділень функціональної діагностики та дитячої гастроентерології ІПАГ НАМН України. У 1994 році захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук, в 2007 року захистила докторську дисертацію. З 2006-2021рр – учений секретар ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук’янової НАМН України». Валентина Сергіївна є учнем академіка О.М.Лук’янової, продовжує розвивати надзвичайно важливий напрямок медицини, а саме дитячу гастроентерологію та гепатологію. На базі відділення дитячої гастроентерології в 2015 році під керівництвом Валентини Сергіївни створено єдиний в Україні «Центр дитячої гепатології ДУ ІПАГ НАМН України». В 2021 році отримала звання професора.

Окрім наукової діяльності, Валентина Сергіївна багато часу приділяє клінічній роботі, вона чудовий лікар та професіонал свої справи.  Лікар вищої категорії за спеціальностями «Педіатрія» та «Дитяча гастроентерологія», член Асоціації педіатрів України, член правління Асоціації дитячих гастроентерологів та нутриціологів України.

Професор Березенко В.С. автор 195 наукових праць з дитячої гастроентерології, гепатології та ультразвукової діагностики, співавтор 11 патентів, доповідач більш як у 85 конференціях в Україні та світі. Валентина Сергіївна бере участь в написанні Національних Стандартів медичної допомоги діагностики та лікування захворювань печінки та шлунково-кишкового тракту у дітей. За часи своєї праці вона згуртувала довкола себе колектив однодумців, підготувала багатьох учнів, під її керівництвом виконано і захищено 5 дисертаційних робіт та ще 2 роботи на етапі виконання.

Валентина Сергіївна чудова дружина, турботлива мати, любляча бабуся, віддана своїй справі, натхненна роботою керівниця. Вона любить свій край, з теплом згадує про рідні місця дитинства, люблячих батьків та старшого брата.

 

Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Від усього серця бажаємо Вам професійних успіхів, сімейного благополуччя та щастя. Бажаємо міцного здоров’я, душевної гармонії, незламної віри та впевненості. Ви є уважна, мудра, тактовна, життєрадісна та цілеспрямована людина і будьте такою завжди!

Ми Вас цінуємо і поважаємо, щиро вдячні за Ваш досвід і знання, якими Ви ділитесь з нами щодня, за мотивацію та увагу, якою Ви надихаєте свій колектив. Миру Вам та нашій Україні!