Вебінар у межах циклу «СКЛАДНА ДИТИНА у пошуках діагнозу і терапії»

03.02.2021 відбувся черговий вебінар у межах циклу «СКЛАДНА ДИТИНА у пошуках діагнозу і терапії» .  Уже традиційно вітальним словом розпочав вебінар директор іПАГ акад. Антипкін Ю.Г., наголосивши про важливість проведення подібних заходів для безперервного професійного розвитку українських практикуючих лікарів.
Перша програмна доповідь була представлена д.м.н. Кириловою Л.Г. на тему: «Труднощі діагностики та терапії порушень нейророзвитку у дітей». Доповідачем був продемонстрований клінічний кейс сімейного випадку синдрому Аллана-Херндона-Дадлі та  підкреслена важливість генетичних методів обстеження та їх вирішальна роль у постановці діагнозу пацієнтам з атиповим перебігом різноманітної неврологічної патології.
Наступною доповіддю була: «Розлади аутистичного спектру у дітей із орфанними захворюваннями» ст. н. сп. Мірошнікова О.О.  Під час лекції було продемонстровано клінічні випадки поєднання розладів аутистичного спектру та епілептичної енцефалопатії у пацієнтів із синдром Ретта та Ангельмана.
Завершаючою  була лекція к.м.н Македонської І.В. на тему: «Спірні питання в терапії ДЕПД». Під час виступу лектор висвітлила питання патогенезу, клінічних проявів та терапевтичних підходів до дитини із безсимптомними епілептиформними розрядами на ЕЕГ.

Чекаємо Вас на наступних наших заходах.