Триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим»

 21-23 березня 2024 року  у м. Кропивницький пройде  триденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Початкова, реанімаційна і післяреанімаційна допомога новонародженим» для 60 лікарів неонатологів, акушерів-гінекологів, дитячих анестезіологів пологових залів родопомічних закладів Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Черкаської  областей.

 

Захід проводиться  в рамках американо-українського проекту під егідою Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціації неонатологів України та гуманітарної служби LDS Charities (США).

 

Під час тренінгів лікарі зможуть пройти навчання та освоїти практичні навички з основ реанімації та стабілізації стану новонароджених у пологовому залі, особливо передчасно народжених дітей. Наприкінці тренінгу лікарі отримують сертифікати БПР, манекени та навчальну літературу для організації тренінгових робочих місць у своєму лікувальному закладі.

 

Захід пройде на базі Перинатального центру Кіровоградської  обласної  лікарні.