Сучасні технології в діагностиці та лікуванні гіперпроліферативних захворювань статевих органів у жінок репродуктивного віку

27 квітня 2018 року в рамках ІХ Міжнародного медичного форуму  «Інновації в медицині – здоров’я нації» та VII Мiжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» із успіхом пройшла науково-практична конференція «Сучасні технології в діагностиці та лікуванні гіперпроліферативних захворювань статевих органів у жінок репродуктивного віку», модераторам якої було відділення планування сім’ї та оперативної реабілітації репродуктивної функції жінок ДУ «ІПАГ ім.акад.О.М.Лук’янової НАМН України».

Захід було присвячено актуальним питанням організації практичної гінекологічної допомоги в умовах імплементації міжнародних стандартів лікування.

Модераторами конференції виступили професор Вовк І.Б. та професор  Корнацька А.Г.

У роботі конференції взяли участь  фахівці охорони здоров’я з різних областей України та наукові співробітники ДУ «ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України».

На конференції були представлені новітні технології щодо тактики лікування гіперпроліферативних захворювань статевого тракту у жінок репродуктивного віку, таких як лейоміома матки, гіперплазія ендометрія, пухлиноподібні утворення яєчників, патологія молочної залози та патологія шийки матки.

Були детально розглянуті питання:

– підходи до оперативного та консервативного лікування лейоміоми матки у жінок репродуктивного віку;

– гіперандрогенізм: нове вирішення старої проблеми;

тактика діагностики та лікування патології шийки матки обумовленої вірусом папіломи людини – аналіз сучасних гайдлайнів;

– проблема доброякісної патології молочних залоз у жінок з нереалізованою репродуктивною функцією;

– тактики ведення хворих репродуктивного віку з гіперпроліферативними захворюваннями ендометрія – особливості вірусного та бактеріологічного профілю таких хворих.