Толкач Світлана Іванівна

Перелік всіх медичних спеціальностей: педіатрія, дитяча пульмонологія

Кваліфікаційна категорія: вища

Науковий ступінь: кандидат медичних наук

Наукове звання: старший науковий співробітник

Посада:старший науковий співробітник відділення захворювань органів дихання та респіраторних алергозів у дітей

Клінічний стаж: 29 роки

Науковий стаж: 17 років

Післядипломна освіта, курси:

  • Курси підвищення кваліфікації з кардіоревматології дитячого віку; з педіатрії; «дитяча пульмонологія,  інформації та стажування з циклу «Методики нейрофізіологічного обстеження дітей (ЕЕГ)»
  • ТУ «Спадкова патологія» при НМАПО ім..П.Л.Шупика; «Радіаційна епідеміологія»; «Психовалеологія»; «Обчислювальна техніка в охороні здоров’я»; ТУ «Математичні методи обробки інформації»;  «Муковісцидоз. Клініка, діагностика, лікування та профілактика»; «Сучасні ознаки профілактичної перинатології»; «Інтернет – втілення сучасних інформаційних технологій»; «Використання персональних комп’ютерів у медичній практиці»;  «Питання профілактичної перинатології та планування сім’ї»; «Ультразвукова діагностика в педіатрії»;
  • спеціалізація з дитячої пульмонології;

Основні напрямки роботи:

  • діагностика та лікування захворювань органів дихання у дітей  ;
  • діагностика та лікування алергічних захворювань у дітей ;

Приналежність до професійних асоціацій:

Асоціація педіатрів України, Асоціація дитячих алергологів України

Участь у міжнародних конференціях та наукових заходах:

Міжнародні та вітчизняні  конференціі, форуми: IV національний конгрес “Людина та ліки – Україна” 23-25 березня 2011 року, у науково-практичній конференції “Вірусні та бактеріальні інфекції в амбулаторній практиці” 15 квітня 2011 року, у науково практичній конференції “Мікробна екологія людини. Сучасні стратегії використання пробіотиків” 8 червня 2011 року, у V національному Астма-конгресі 11 жовтня 2011 року, у VII конгресі педіатрів України “Актуальні проблеми педіатрії” 12-13 жовтня 2011 року, у науково-практичній конференції “Актуальні інфекційні захворювання. Клініка. Діагностика. Лікування” 23-24 листопада 2011 року, у VIII конгресі педіатрів України  “Актуальні проблеми педіатрії” 9-11 жовтня 2012 року, у VI національному Астма-конгресі 18-19 жовтня 2012 року, у науково-практичній конференції з міжнародною участю “Актуальні інфекційні захворювання та медицина подорожей” 23 жовтня 2012 року, у науково-практичній конференції “Питання лікування та профілактики інфекцій педіатрії. Експертна точка зору” 5 березня 2013 року, у VI  національному конгресі “Людина та ліки – Україна” 21-22 березня 2013 року, у науково-практичній конференції “Загострення ХОЗЛ: оптимальні шляхи досягнення успіху” 29 березня 2013 року,  у науково-практичній конференції “Європейський тиждень імунізації. Попередь. Захисти. Зроби щеплення” 25-26 квітня 2013 року, у веб-конференції “Розумне застосування антибіотиків: від гучних заголовків до клінічної практики“ 4 квітня 2014 року, у X конгресі педіатрів України “Актуальні проблеми педіатрії” 6-8 жовтня 2014 року, у IV міжнародному медичному конгресі “Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України” 15-17 квітня 2015 року, у науково практичній конференції з міжнародною участю “Актуальні питання респіраторної та алергічної патології у дітей” 14-15 травня 2015 року, у XI конгресі педіатрів України “Актуальні проблеми педіатрії” 7-9 жовтня 2015 року, у майстер-класі зі спірометрії 1 жовтня 2015 року, у IX національному Астма-конгресі 16 жовтня 2015 року, у семінарі “Проблемні питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей” 18 листопада 2015 року.