Михайлюк Христина Зеновіївна

Спеціальність – педіатр, дитячий гастроентеролог

Кваліфікаційна категорія –  друга

Посада – лікар центру дитячої гепатології

Клінічний стаж – 9 років

Викладацький стаж -2 роки

Післядипломна освіта, курси та стажування:

В 2006 році закінчила  закінчила Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський державний медичний університет» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію «лікар». У 2006-2009 році проходила інтернатуру за спеціальністю                   « внутрішні хвороби» у клінічній лікарні Львівської залізниці. З 2009 по 2013 рік  працювала лікарем терапевтом-дільничним терапевтичного відділення поліклініки №5 Святошинського району м. Києва. В 2013 році отримала спеціалізацію за спеціальністю «Педіатрія» при НМАПО ім. П. Л. Шупика. З 2013 по 2015 рік проходила підготовку в клінічній ординатурі при «ДУ Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім..акад.О.М.Лук’янової НАМН України» за спеціальністю «Педіатрія», спеціалізація з дитячої гастроентероогії.

В 2015 році зарахована до заочної аспірантури ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук’янової НАМН України».

Коло наукових інтересів – дитяча гепатологія (а саме вірусні гепатити В та С, автоімунний гепатит, токсичний гепатит, цироз печінки (вірусний, біліарний, криптогенний), метаболічні захворювання печінки), запальні захворювання кишечника, функціональні розлади травлення.

Приналежність до професійних асоціацій:

Член асоціації дитячих гастроентерологів і нутриціологів

Професійне кредо

«Хороший лікар повинен постійно удосконалюватись і працювати над собою. Лише добре ставлення і бажання допомогти хворому є запорукою успіху».