Коваленко Тамара Миколаївна

Перелік всіх медичних спеціальностей – реабілітолог, соціальний педагог

Науковий ступінь – кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Наукове звання – старший науковий співробітник

Посада – старший науковий співробітник

Науковий стаж – 14 років

Міжнародні та вітчизняні наукові конференції, форуми та інше:

Доповіді на Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні»: – «Акушерські ризики у вагітних з ожирінням та шляхи їх профілактики»; – «Сучасні погляди на профілактику інфекцій сечовивідних шляхів у вагітних», 24-25 березня 2016 р., Дніпропетровськ.

Виступ на Круглому столі «Сучасні аспекти невиношування вагітності» на VІІ Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації» та V Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України»: – «Сучасний погляд на проблему істміко-цервікальної недостатності», Київ, 19-21 квітня 2016 р.

Науково-практичні конференції з міжнародною участю та Пленумі ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» «Акушерство, гінекологія та репродуктологія. Освіта, клініка, наука», Одеса, 21-22 вересня 2017 р.: – «Харчування матері як індикатор метаболічного контролю вагітності»;

Основні направлення наукової та клінічної діяльності:

– фізична та психологічна підготовка вагітних в умовах стаціонару до пологів;

– фізична реабілітація вагітних із ожирінням;

– фізична реабілітація вагітних із переношеною та пролонгованою вагітністю;

– вивчення психоемоційного стану вагітних з порушеним дозріванням шийки матки та різними інтергенетичним інтервалом з фіброзно-кістозною хворобою молочних залоз;

Член жюрі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі «Фізичне виховання та спорт» м. Суми 2015, 2016, 2017 роки.

Член жюрі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Фізична реабілітація». м. Суми 2016, 2017 роки.

Нагороди, премії та інше

Подяка № 43623 від 22 червня 2005р. за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я високий професіоналізм та з нагоди дня медичного працівника.