Спосіб профілактики геморагічної хвороби у новонароджених

КПКВ  6561040 (прикладні НДР)

Спосіб профілактики геморагічної хвороби у новонароджених

Автори розробники: Знаменська Т.К., Писарєв А.О., Батман Ю.А., Таргонська О.І.,         Чуйко М.М.

Контактний телефон: (044) 273-57-48

Спосіб заключається в профілактиці новонароджених та дітей грудного віку, шляхом доповнення складу щоденного раціону дітей, які перебувають на грудному та змішаному вигодовуванні вітаміну Кі. Перевага способу в тому, що, внутрішнє застосування продукту вітамінів Кі (K-Vitum) дозволяє не тільки одночасно забезпечити поступлення цих вітамінів в організм дитини, починаючи з 8-го дня життя до 3 міс віку, а й удосконалити метод профілактики ПГрХ у новонароджених та дітей грудного віку, покращуючи, разом з цим, загальний стан здоров’я.

Застосування продукту K-Vitum у харчовому раціоні 50 новонароджених прискорювало зникнення клінічних ознак геморагічного синдрому, що спостерігався у 24% дітей у вигляді петехіального висипу (16%) та кефалогематом (14 %) вже з перших днів застосування продукту вітамінів К-Vitum.

Нововведення впроваджено: ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Укрмедпатентінформ МОЗ України

Впровадження нововведення не потребує додаткового фінансування.

Необхідне обладнання: не потребує

Послуги розробників: семінари для лікарів, публікації.