Слєпова Любов Федорівна

     Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут в 1985 році.

     1985-1986 рр – інтернатура по анестезіології на базі Київського науково-дослідного інституту клінічної та експериментальної хірургії нині інститут хірургії та трансплантології НАМН України.

     В 1989 році пройшла спеціалізацію по дитячій анестезіології на базі КМАПО ім. П.Л.Шупика і з цього ж року зарахована лікарем анестезіологом дитячим до відділення дитячої реанімації ІПАГ. Працювала лікарем анестезіологом дитячим, але найбільшу увагу приділяла інтенсивній терапії новонароджених після оперативних втручань. В 1997 році протягом 3- х місяців проходила стажування з дитячої анестезіології та реанімації в дитячому госпіталі Філадельфії (CHOP ) США. В тому ж 1997 році призначена завідуючою відділення дитячої реанімації в ІПАГ. Основну увагу приділяла новим технологіям в інтенсивній терапії та реанімації дітей і особливо новонароджених, вивченню нових технічних можливостей, роботи сучасної дихальної апаратури, нових фармакологічних препаратів, що використовуються в інтенсивній терапії та реанімації дітей. Брала участь в багатьох зарубіжних семінарах та ознайомчих відрядженнях м. Барі Італія, м. Льовен Бельгія, м. Ганновер Германія з питань інтенсивної терапії в дитячому віці.

     В 2010 році за трудові та професійні досягнення отримала звання «Заслужений лікар України»

    В 2012 році пройшла двотижневе стажування в дитячому госпіталі м. Лос-Анжелес США,

     В 2014 році пройшла первинну спеціалізацію з управління  та організації охорони здоров”я і переведена на посаду головного лікаря клініки ІПАГ.

     На посаді головного лікаря зарекомендувала себе як успішний менеджер, здатний приймати ефективні управлінські рішення в період значних як внутрішніх так і зовнішніх ризиків і забезпечити стабільну роботу клініки інституту в складних умовах.