Результати роботи реанімобілю

Результати роботи реанімобілю Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України

Влітку 2021 Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України благодійний фонд Smart Impact подарував сучасний реанімобіль. 

За 7 місяців роботи реанімобіль транспортував 141 пацієнта:

  • 72 новонароджених
  • 45 дітей іншого віку
  • 24 породіллі

Виїзди здійснюються щодня по Києву, області та іншим містам, оскільки до Інституту везуть дітей з тяжкими захворюваннями з усієї України.

Реаніматологи та інші медичні працівники реанімації радіють тому, що в них з’явився такий важливий помічник. За його допомогою вони не тільки транспортують хворих дітей, а й можуть надавати екстрену допомогу пацієнтам навіть під час дороги до лікарні. Це впливає на якість та швидкість медичної допомоги, а також рятує життя дітям,  які знаходяться на межі життя та смерті.  

На врученні реанімобілю були присутні адміністрація Інституту, лікарі та представники Фонду. Ключі від реанімобілю отримувала головний лікар ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України” Слєпова Любов Федорівна. Під час вручення директорка Smart Impact Ірина Темерко, зазначила, що для фонду важливо реалізовувати системні та дійсно важливі доброчинні проєкти та підтримувати заклад у їх важливій місії – щоденно рятувати дитячі життя.