Режим роботи Державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені О.М. Лук’янової Національної академії медичних наук України» в умовах встановленого карантину

У В А Г А !

Шановні пацієнти.  

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню та території України коронавірусу COVID-19», наказу Національної академії медичних наук України від 13.03.2020р № 29 « Про профілактичні та протиепідемічні заходи НАМН України в умовах встановленого карантину», Постанови Національної академії медичних наук України від 16.03.2020р № 3/1 «Про епідемічний стан України в зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 і готовність наукових установ академії до профілактичних заходів» та наказу Державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені О.М. Лук’янової Національної академії медичних наук України» (далі – Інститут) від 17.03.2020 р № 24-33/1/31 «Про профілактичні та протиепідемічні заходи, а також забезпечення безперебійного лікувального процесу в клініці інституту в умовах встановленого карантину»:

  1. Клініка Інституту працюватиме в умовах карантину з дотриманням відповідного санітарно-протиепідемічного режиму. Відвідування хворих заборонено. Тимчасово припинені планова госпіталізація вагітних, дітей та планові хірургічні втручання. Усі відділення переведені у режим надання ургентної медичної допомоги.
  2. Консультування вагітних з регіональних перинатальних центрів здійснюється дистанційно, використовуючи технології телекомунікації або за телефоном.
  3. Жіноча консультація і дитяча поліклініка Інституту переводиться на дистанційний режим роботи з використанням телефонного та електронного зв’язку. Фізичне відвідування жіночої консультації і дитячої поліклініки Інституту пацієнтами припиняється.

Контактні дані:

             Жіноча  консультація: (044) 483-62-43;                          

             Дитяча полікліника:  (044) 483-92-73.

             Е-mail: ipag@ukr.net

            Сайт інституту – зворотній зв’язок https://ipag-kiev.org.ua/zvorotnij-zvyazok/