Реконструкція реанімації відділення дитячої анестезіології та реанімації

Реконструкція реанімації відділення дитячої анестезіології та реанімації з палатами для інтенсивної терапії за підтримки фонду Smart Impact

   Щорічно в Інституті педіатрії акушерства та гінекології оперують близько 2000 дітей зі складними діагнозами, 700 з яких – унікальні випадки.

   Благодійний фонд Smart Impact обрав співпрацю з ІПАГ, оскільки це заклад повного циклу – єдиний в Україні. До різних підрозділів Інституту потрапляють діти з усієї України від народження до 18 років.

   Пацієнтами Інституту можуть ставати діти ще в утробі матері, бо там діагностують перинатальні вади розвитку дитини вже під час вагітності. Жінка знаходиться під спостереженням та народжує в Інституті. Дуже часто новонароджена дитина потребує операції в перші хвилини життя, тож її одразу оперують. Це дає змогу уникнути ризиків, пов’язаних з транспортуванням в інший заклад та втратою життєво важливого часу.

   Після операції дитину переводять у відділення реанімації, де лікарі роблять усе потрібне, щоб стабілізувати її стан.

   Утім, складне реанімаційне обладнання потребує високоякісної електрики та автономного електропостачання, системи подачі кисню, сучасної вентиляції, бо повітря в реанімаційних блоках має бути максимально  стерильним відповідно до вимог міжнародної системи  “чистих приміщень” та багато чого іншого, що може вплинути на якість лікування та навіть життя пацієнтів.

   Smart Impact проводить повну реконструкцію реанімаційного блоку за всіма світовими стандартами. Дизайн-проект розробило голландське архітектурне бюро, а втілює в життя – українське під супроводом зарубіжних колег.