Відділення анестезіології з палатами для реанімації та інтенсивної терапії для вагітних

Завідуючий – Марухно Валерій Васильович, лікар вищої категорії, тел. (044) 483-22-39

Список лікарів відділення 

Паламарчук Валерій Павлович – лікар вищої категорії

Грищенко Ольга Олександрівна – лікар вищої категорії

Карпенко Олександр Петрович – лікар вищої категорії

Алексеєвець Василь Якович – лікар вищої категорії


Відділення забезпечує анестезіологічною допомогою акушерські клініки.

В практику відділення впроваджено сучасний метод знеболювання пологів-епідуральна анестезія, при наявності противопоказників  знеболювання  проводиться наркотичними анальгетиками. При оперативному родорозрішенні  вибір методу анестезії загальної чи регіональної залежить від терміновості операції, стану матері і плоду, бажання пацієнтки. За наявності рівних умов регіональна анестезія більш безпечна.

Лікарі відділення володіють методами проведення епідуральної анестезії, спинальної та спинально-епідуральної анестезії.

Відділення розраховано на 6 ліжок.

Основний контингент відділення – хворі після оперативного родорозрішення, а також вагітні та рожениці з важкими акушерськими та екстрагенітальними  захворюваннями  (прееклампсією, врадженими та набутими вадами серця, цукровим діабетом та його ускладненнями, гіпертонічної хворобою,  постреанімаційним станом, ускладненнями опорно-рухового апарату, дихальною недостатністю, геморагічними ускладненнями). У відділення переводяться найбільш тяжкі хворі з різних регіонів України.

Відділення оснащено лабораторією, в якій цілодобово лікар-лаборант та фельдшер-лаборант проводять клініко-біохімічний контроль гемеостазу організму жінок.