Дитяча поліклініка

Завідувач консультативною поліклінікою – кандидат медичних наук Скибан Галина Володимирівна.


Дитяча консультативна поліклініка інституту створена в 1972 р. її завідувачами були : кандидат медичних наук В.П.Виноградов (  1972-1974), Н.Т.Радченко (1974-1978), кандидат медичних наук Н.Е.Рудковська (1978-1987).
Основною метою діяльності поліклініки є вирішення першочергових питань спрямованих на забезпечення найціннішого – життя і здоров’я дітей.
Ми є останньою інстанцією, де може отримати висококваліфіковану консультативну допомогу найважча категорія хворих дітей від 0 до 18 років з різних регіонів України. На догоспітальному етапі проводиться необхідне до обстеження хворих, уточнення діагнозів, призначення лікування, визначення об’єму необхідних заходів реабілітації.
В складних випадках для діагностики і корекції лікування, хворі направляються на стаціонарне обстеження і лікування в спеціалізовані відділення клініки інституту, яка вже понад 80 років є провідним потужним науково-практичним закладом в галузі охорони здоров’я матері та дитини.
Консультативну допомогу пацієнтам в нашій поліклініці надають лікарі-консультанти вищих кваліфікаційних категорій, професіонали, які проходять навчання не лише в Україні, а і в провідних клініках світу. Консультації проводяться також науковими співробітниками інституту: професорами,докторами медичних наук, Заслуженими діячами науки і техніки, Заслуженими лікарями України, головними спеціалістами МОЗ України (алерголог, пульмонолог, гастроентеролог), провідними та старшими науковими співробітниками.
Консультативна допомога в поліклініці надається за 23 фахами: педіатрія, гастроентерологія, кардіологія, пульмонологія, неонатологія, алергологія, хірургія, дерматологія, імунологія, ортопедія, дитяча гінекологія, отоларингологія, офтальмологія, ендокринологія, дитяча психіатрія, неврологія , генетика, рентгенологія, психологія, логопедія, фітотерапія, гомеопатія, урологія.
Також проводяться консультації з питань оптимізації здорового і лікувально-профілактичного харчування, відновлювального лікування, питань вроджених вад розвитку шлунково-кишкового тракту, проблем мальасиміляції та інших.
При обстеженні хворих на догоспітальному етапі використовуються сучасні високоінформативні методи діагностики, в тому числі: ультразвукове дослідження (УЗД) серцево-судинної системи, УЗД органів черевної порожнини, УЗД дослідження функції жовчного міхура, УЗД органів малого тазу,УЗД вилочкової залози, УЗД щитовидної залози, нейросонографія, доплерографічне УЗД, Холтер АД, Холтер ЕКГ, електрокардіографія, електроенцефалографія, РЕО-енцефалографія, спірографія, рентгенологічне дослідження, шкірні проби з алергенами (побутовими, пилковими, епідермальними)реакція імунолейколізу з вакцинами і харчовими алергенами, визначення імунного статусу, езофагогастродуоденоскопія, ректороманоскопія.

Крім цього, при необхідності використовуються інші високоінформативні методи діагностики, якими володіють різні підрозділи інституту.
Висококваліфікована консультативна допомога з використанням сучасних інформативних методів діагностики та інтегративних засобів передбачає індивідуалізований підхід до кожної дитини і кожної окремої сім’ї. Родинам, які мають дітей з генетично детермінованою патологією, вродженими вадами розвитку проводиться медико-генетичне консультування, що дає змогу втілювати профілактичний напрямок в педіатрії. При необхідності сім’ям надається психологічна допомога.
Якість медичної допомоги – основа діяльності співробітників дитячої поліклініки.
Адреса поліклініки:
04050 м. Київ, вул. Платона Майбороди,8.
Додаткову інформацію про можливості дитячої поліклініки, та по конкретному питанню Ви можете отримати за телефоном реєстратури (044) 483-92-73,та за додатковим телефоном (044) 483-92-12.