Пів року з відкриття оновленої реанімації в ІПАГ: команда Інституту оцінила вплив на ефективність роботи відділу

 
Пів року з відкриття оновленої реанімації в ІПАГ: команда Інституту оцінила вплив на ефективність роботи відділу — це показовий кейс.
 
📌 Пристрої, апарати та розхідники розташовані правильно, тому пацієнти отримують необхідну допомогу значно швидше.
 
📌 Час економиться внаслідок автоматизації звітності: один клац замість того, щоб носити папери особисто, старша сестра особливо відмічає цей момент.
 
📌 Батьки не підпирають стіни коридору, а перебувають в зоні очікування, поряд із дітьми. Це зменшує стрес для всіх, особливо для діток, бо батьки поруч.
 
📌 Всі інтерни, які потрапляють в реанімацію, із впевненістю кажуть, що мріють працювати саме тут, тож команда поповнюється найкращими.
 
📌 Система автономного живлення відпрацювала відмінно: під час відключень, лікарі навіть не помічали змін — всі прилади берегли дитячі життя.
 
📌 Знову про час: у маніпуляційній кімнаті все готується якісно та швидко, пацієнти отримують допомогу оперативно.
 
📌 В тій самій маніпуляційній можна провести певні хірургічні процедури, не треба пацієнтів нікуди перевозити в критичний момент.
 
📌 Завдяки стерилізованому чистому повітрю в палатах, допомога із хірургічним втручанням іноді проводиться прямо в ліжку — це економія не хвилин, а вирішальних хвилин.
 
📌 Черг на планові операції нема вперше за роки, бо збільшилася кількість місць.
 
📌 Знизився рівень стресу лікарів — їх фокус на пацієнтах, а не на розв’язанні побутових проблем.
 
📌 Реанімація стала місцем навчання: звільнений час дозволяє лікарям брати участь в освітніх ініціативах та практикуватись прямо у відділі.
 
👨‍⚕️ Наостанок, лікарі значно більше займаються професійною діяльністю ніж бігом із перешкодами: “Інші співробітники Інституту іноді думають, що в нас мало роботи, бо зараз все настільки круто впорядковано та організовано, що лікарі більше не ганяють по відділенню, а спокійно професійно виконують свою роботу.”
 
Ми прагнули посилювати сильних та зробили це: лікарі отримали додатковий час, енергію та мотивацію, Україна — реанімацію світового рівня.