Пам’яті Віталія Григоровича Майданника

З глибокою скорботою колектив ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» сприйняв предчасну смерть вченого-педіатра зі світовим ім'ям, академіка Національної академії медичних наук України, доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача кафедри педіатрії №4 Національного медичного університету Віталія Григоровича Майданника.

Медична спільнота України втратила відомого спеціаліста в галузі медицини дитинства, великого науковця і талановитого організатора в області педіатрії. За довгі роки сумлінної праці Віталій Григорович здобув глибоку і щиру повагу серед колег, став справжнім авторитетом та вчителем для студентської молоді і численної кількості талановитих учнів.

Все його життя це зразок відданої праці талановитого лікаря-педіатра, завдяки якій тисячі дітей отримали можливість бути здоровими та щасливими. Він був цілеспрямованою, працьовитою, високопрофесійною та відданою своїй справі фахівцем, людиною з великим серцем.

Колектив інституту висловлює щире і глибоке співчуття його рідним, близьким, друзям і соратникам.