Науково-практична конференція з міжнародною участю “Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим новонародженим дітям в Україні. Здобутки, перспективи.”

65153329-30 вересня 2016 року в м. Києві відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю ,,Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим новонародженим дітям в Україні. Здобутки, перспективи,, згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій Міністерства охорони здоров’я України.

Організаторами конференції виступають Національна Академія медичних наук України, Міністерство охорони здоров’я України, ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”, Асоціація неонатологів України.

В рамках Конференції будуть висвітлені сучасні технології покращення надання медичної допомоги новонародженим, що народилися передчасно, розглянуті нові підходи до профілактики, діагностики, фармакотерапії перинатальної патології в неонатології. Окремим питанням буде обговорено значення та перспективи організації банків грудного молока для вигодовування новонароджених високого ризику в Україні, а також проблеми безпеки пацієнта та глобальної тригерної методології ідентифікації та оцінювання несприятливих подій при наданні медичної допомоги новонародженим.

З доповідями на конференції виступатимуть провідні українські та закордонні вчені, провідні фахівці, організатори охорони здоров’я, практикуючі лікарі.

Вперше в Україні 27-28 вересня 2016 року на базах перинатальних центрів східного та центрального регіонів країни за підтримки АМАКСА Фарма відбудуться майстер-класи ,,Надання первинної реанімаційної допомоги недоношеним новонародженим”, за участю професора Рангасамі Раманатан, завідувача відділення неонатології Медичного центру LAC + USC, м. Лос-Анджелес (США) з доповіддю ,,Первинна стабілізація у пологовому залі. Сурфактантна терапія”.

Прийняти участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю запрошені головні спеціалісти з неонатології МОЗ облдержадміністрацій, ГУОЗ, лікарі неонатологі, дитячі анестезіологи, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, дитячі неврологи, завідувачі та викладачі профільних кафедр та провідні науковці НАМН України, які працюють в галузі неонатології, перинатології та педіатрії.

Заплановані заходи під час роботи конференції:

  • Презентації та обговорення стендових доповідей.
  • Розширене засідання Правління Асоціації неонатологів України (29.09.2016 р.).
  • Стендові виставки та презентації компаній.

АДРЕСА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • м. Київ, вул. Госпітальна, 12, “Конгрес-Хол”,
  • Відкриття конференції: 29 вересня 2016 року о 10-00 годині.
  • Реєстрація учасників – 29 вересня 2016 року о 8-30 годині у холі “Конгрес-Холу”.

Більш детально http://pediatrics-ua.com/neonatologiya

Офіційний сайт асоціації неонатологів:  www.neonat.org.ua.