Науково-практична конференція з міжнародною участю “Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні. Здобутки, перспективи”, 29-30.09.2016

logo_neoШановні керівники регіональних відділень 
та представництв Асоціації неонатологів України!

29-30 вересня 2016 року у м. Києві Асоціацією неонатологів України спільно з Національною академією медичних наук України та Міністерством охорони здоров’я України  буде проведена науково-практична конференція з міжнародною участю “Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні. Здобутки, перспективи”.

Конференція відбудеться згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій Міністерства охорони здоров’я України.

Просимо проінформувати усіх членів Асоціації Вашого регіону про майбутню конференцію та можливість представити на ній доповідь (регламент виступу 30 хвилин). Тему доповіді, прізвище, ім’я та по-батькові доповідача, а також його місце роботи, посаду, вчений ступінь, наукове звання просимо надсилати на електронну адресу ВГО “Асоціація неонатологів України” E-mail: znamenskia@mail.ru до 20 серпня 2016р.

Асоціація, як співорганізатор конференції, бере на себе зобов’язання забезпечити проживання, харчування та пакет матеріалів конференції доповідачам.

Проїзд до місця проведення Конференції учасники сплачують самостійно.

У разі виникнення запитань Ви можете звертатись до помічника Президента Асоціації неонатологів України Т.К. Знаменської, або  Шпильової Ірини Володимирівни тел. 097-595-50-50, 073-073-12-67.

Прохання підтвердити отримання цієї інформації.