Науково-практична конференція «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація неонатологів України» запрошує взяти участь у роботі науково-практичній конференції «Можливості та резерви неонатальної служби України в умовах воєнного часу», яка пройде 15 грудня 2023 року у місті Києві. Заходи відбудуться в режимі online  (за допомогою програми zoom).

 

До участі в онлайн конференції запрошуються керівники регіональних відділень та представництв Асоціації неонатологів України, головні позаштатні спеціалісти обласних управлінь охорони здоров’я з неонатології, керівники та професорсько-викладацький склад профільних кафедр педіатрії, неонатології, дитячої хірургії та анестезіології, лікарі неонатологи, дитячі хірурги та анестезіологи, лікарі сімейної медицини та загальної практики. Впродовж конференції будуть представлені оновлені дані та сучасні рекомендації для фахівців та розглянуті проблемні питання щоденної неонатальної практики, питання  інтенсивної терапії передчасно народжених дітей і новонароджених з перинатальною патологією та  особливості її проведення під час воєнного часу.     

 

Реєстрація учасників на сайте https://www.neonatalscience.com/ 

 

До уваги зареєстрованих учасників заходів!

В автоматичному повідомленні про успішно пройдену реєстрацію, в рядку: Відеоконференція – посилання Відкрити посилання на сеанс  – є посиланням для підключення до онлайн конференції 15 грудня 2023р.

 

Координатор онлайн конференції  Шпильова Ірина тел. +38 097 595 50 50.

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ПРОГРАМА ЗАХОДУ