НАКАЗ Про застосування спрощеного обміну кадровими документами через засоби телекомунікаційного зв`язку

НАКАЗ Про застосування спрощеного обміну кадровими документами через засоби телекомунікаційного зв`язку

 

    Керуючись статтею 7  Закону України «Про організацію трудових відносин  в умовах воєнного стану»  від 15 березня2022 року № 2136-IX:

 

  1. З 01.04 2022 року на час дії воєнного стану дозволити  обмінюватися з працівниками інституту кадровими документами (наказами, повідомленнями, розпорядженнями, заявами, пояснювальними та доповідними записками) в тому числі і через засоби електронного зв`язку.
  2. Співробітникам відділу кадрів, за необхідності, документи або повідомлення надсилати працівникам інституту на їх адресу електронної пошти або інші засоби зв`язку, про які вони повідомили  відділ кадрів та які зазначені в їх особовій картці.
  3. Працівникам інституту, які не можуть особисто надати необхідні документи у відділ кадрів, надсилати документи та повідомлення на номер телефону відповідального у відділенні за складання табелю відпрацювання робочого часу, а також на номери: 067-23-24-64; 098-624-21-45, а також на електронну пошту ipag@amnu.gov.ua
  4. Документи, які присилають співробітники через засоби телекомунікаційного зв`язку фіксувати в відповідному журналі реєстрації відділу кадрів.
  5. Начальнику відділу кадрів Ковальчук В.Й. довести наказ до відома працівників шляхом розміщення його на сайті інституту або надіслати копію наказу працівникам через доступні засоби електронного зв`язку.
  6. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

 

Посилання на документ