Міжнародний медичний форум

Міжнародний медичний форум став вже традиційним найбільшим знаковою подією року для фахівців сфери охорони здоров’я. Форум проходив за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.
15-17 квітня 2015 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся VI Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» – масштабний захід сфери охорони здоров’я, яке щороку об’єднує міждисциплінарну науково-практичну програму Міжнародного медичного конгресу і найбільші на території України спеціалізовані медичні виставки .
Високий і професійний рівень Форуму дозволив відвідувачам підвищити кваліфікацію, обмінятися досвідом, презентувати свої досягнення і відкриття, інноваційні методи профілактики, діагностики та лікування, які вже найближчим часом будуть впроваджуватися в практику охорони здоров’я України, перейняти міжнародний досвід, налагодити партнерські відносини, підписати угоди міжнародного рівня, науково-освітні угоди.
На форумі в числі інших медичних науково-дослідних установ країни був представлені і ДУ «НДІ ПАГ НАМН України». В рамках форуму пройшли симпозіуми та конференції, доповідачами на яких були провідні фахівці інституту. Традиційно багато питань було присвячено проблемам діагностики та лікування захворювань у дітей.