Медична виставка Public Health/Охорона здоров’я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціалісти ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка О.М.Лук’янової НАМН України» провели науково-практичний семінар в рамках 30-ї  Ювілейної медичної виставки Public Health/Охорона здоров’я

6 жовтня відбувся науково-практичний семінар «Новітні технології в неонатальній хірургії вад розвитку в умовах багатопрофільного пренатального центру» за організації ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. академіка О.М.Лук’янової НАМН України» та за підтримки благодійної організації «Фонд «Смарт Імпакт».

На семінарі виступали спеціалісти Центру неонатальної хірургії вад розвитку та їх реабілітації та відділення дитячої анестезіології з палатами реанімації та ліжками інтенсивної терапії під керівництвом доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України Слєпова Олексія Костянтиновича.

Серед доповідачів були: Пономаренко Олексій Петрович – завідувач Відділення дитячої хірургії з ліжками урогінекології та Центром неонатальної хірургії вад розвитку та їх реабілітації, Мигур Михайло Юрійович – науковий співробітник Хірургічної корекції вроджених вад розвитку у дітей та  Селіверстова Катерина Андріївна – лікар відділення дитячої анестезіології з палатами реанімації та ліжками інтенсивної терапії.

Лектори доповідали про принципи лікування критичних природжених діафрагмальних гриж у новонароджених, синдром короткої кишки у дітей, новітні технології при корекції  гастрошизису, особливості передопераційного ведення новонароджених з діафрагмальною грижою в умовах ВРІТ. Під час своїх виступів лікарі розповідали про унікальні проведені операції новонародженим,  ділилися досвідом та рекомендаціями з колегами-медиками.

Підсумував доповіді колег Олексій Костянтинович Слєпов, сказавши, що всі інноваційні технології, розробки унікальних лікувальних методик, які постійно впроваджуються та вдосконалюються – це боротьба за життя кожної української дитини. Професор також додав, що деякі операції, які проводяться в стінах ІПАГ, як-от корекція синдрому короткої кишки – це унікальні операції не лише для України, а й для світу. І можливість рятувати немовлят з серйозними вродженими вадами в нашій країні, давши їм шанс на повноцінне життя, – те, ради чого спеціалісти закладу щодня працюють та вдосконалюються.