Луценко Олександр Геннадійович

Прізвище, ім’я та по-батькові: Луценко Олександр Геннадійович.

Перелік всіх медичних спеціальностей: лікар-терапевт, спеціаліст з організації управління охороною здоров’я.

Кваліфікаційна категорія: вища.

Науковий ступінь: кандидат медичних наук.

Посада: старший науковий співробітник.

 

Післядипломна освіта, стажування, курси та інше:

2011 рік – отримання другої вищої освіти за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» у Київському міжнародному університеті

2011-2013 роки – проходження клінічної ординатури за спеціальністю «Терапія», на кафедрі сімейної медицини Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика.

2013 рік – проходження спеціалізація з організації і управління охорони здоров’я на кафедрі Управління охороною здоров’я НМАПО ім. П.Л. Шупика та отримання звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я».

2015 рік – захист кандидатської дисертації «Гігієнічна оцінка фактичного харчування дітей дошкільного віку, які проживають на радіоактивно забруднених та ендемічних на йод територіях».

З 2017 року – заступник голови Ради молодих вчених НАМН України з напряму теоретична та фундаментальна медицина.

Автор та співавтор більше 50 наукових праць, включаючи методичні рекомендації, монографії, патенти, підручники та наукові статті, h-index за Google Scholar – 4.

Основні напрямки наукової діяльності:

Дослідження впливу способу життя та зокрема харчування на стан здоров’я різних вікових категорій населення, а також подальша розробка програм профілактики та лікування.

Основні напрямки клінічної діяльності:

  • Діагностика та лікування захворювань травної, ендокринної та серцево-судинної систем організму;
  • Корекція способу життя.

Нагороди, премії та інше:

2019 рік – почесна грамота НАМН України за вагомий особистий внесок в діяльність Ради молодих вчених НАМН України та у зв’язку із 25-річчям від дня заснування Національної академії медичних наук України;

2019 рік – почесна грамота Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я за сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я, активну життєву позицію.