«Кенгуру- догляд матері для України» – вже в ДУ “ІПАГ ім академіка ОМ Лук’янової НАМН України”!

«Кенгуру- догляд матері для України» – вже в ДУ “ІПАГ ім академіка ОМ Лук’янової НАМН України”!
 
Масштабний проект що фінансується Rotary Fellowship of Healthcare Professionals і має на меті доставити та подарувати 12 000 дитячих переносок (кенгуру) до відділень новонароджених та перинатальних закладів в Україні, особливо в регіонах, де тривають активні бойові дії, а також в регіонах, де перебувають тимчасово переселені особи.
Під час зустрічі з Директором Інституту- академіком Національної академії наук України паном Юрієм Антипкіном та професором пані Тетяною Знаменською – Президентом Асоціації неонатологів України Асоціація неонатологів України, мала честь представляти цей проект від імені ПОДРУЖЖЯ УКРАЇНСЬКИХ ДИПЛОМАТІВ/Ukrainian Diplomatic Spouses та передати перші 200 кенгуру-переносок для пацієнтів ІПАГ.
 
Саме завдяки шановній професору Тетяні Знаменській Татьяна Знаменская проект Kangaroo Mother Care for Ukraine системно реалізується по всім Перинатальним центрам України, за що їй безмежна вдячність і повага.
 
Пан Юрій з великим захопленням розповів про ІПАГ як про головний клінічний і науковий центр допомоги дітям в Україні. Державна Установа «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О.М. Лук’янової НАМН України» – провідна наукова установа України в галузі охорони здоров’я матері та дитини, де отримують медичну допомогу жінки зі складним перебігом вагітності, а також новонароджені з важкими вадами здоров’я. Щорічно в інституті отримують стаціонарне (біля 8 тисяч) та амбулаторне (біля 20 тисяч) лікування жінки та діти з різних регіонів України, зокрема проходять обстеження та реабілітацію діти з деокупованих територій та зон активних бойових дій.
 
Окрім власне переносок, велика частина проекту кенгуру в Україні присвячена навчанню щодо ефективного впровадження Kangaroo Mother Care для медичних працівників, а також батьків недоношених дітей, щоб забезпечити найбільш дієвий та ефективний догляд.
 
12 000 рюкзаків буде виготовлено в Молдові компанією Ascend Group SRL (директор Джорджета Ращук Geta Rasciuc – експерт по слінгам та переноскам із понад 17-річним досвідом роботи, член правління Міжнародної ради консультаційних шкіл із догляду дітей).
 
Величезна вдячність і повага за реалізацію проекту доктор Джон Філіп (Велика Британія) Dr John Philip і доктор Дуглас Макміллан (Канада).
 
Дякую партнерам з Ротарі Е-клубу Молдови Rotary E-Club of Moldova International, Republic of Moldova, Alexandrina Robu Cepoi які у співпраці з Ambasada Ucrainei în Republica Moldova/Посольство України в Молдові організували доставку першої партії кенгуру в Україну.
 
Особлива подяка Офісу Першої Леді Олена Зеленська, Victoria Romanova за сприяння у реалізації проекту в Україні.
 
«Зменшити або запобігти негативним наслідки війни», – такою є мета міжнародної команди людей які обʼєдналися заради допомоги недоношеним немовлятам та їх батькам в Україні.
 
Лялька-Україночка – символічний подарунок вдячності для команди пооекту.