6-7 квітня 2017 року в м. Києві науково- практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання та практичні аспекти дитячої пульмонології та алергології: стандарти медичної допомоги»

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Повідомляємо, що 6-7 квітня 2017 року в м. Києві відбудеться науково- практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання та практичні аспекти дитячої пульмонології та алергології: стандарти медичної допомоги»

Запрошуємо прийняти участь у роботі конференції дитячих пульмонологів, дитячих алергологів, педіатрів, сімейних лікарів, лікарів інших спеціальностей, клінічних ординаторів та інтернів.

Конференція буде проходити у вигляді пленарних, сателітних симпозіумів, стендових доповідів та майстер-класів.

Робоча мова конференції : українська, російська, англійська

 

На конференції будуть розглянуті  актуальні питання надання медичної допомоги дітям з гострими та хронічними захворюваннями органів дихання, діагностика та лікування алергічних захворювань у дітей, медикаментозної алергії, питання молекулярної алергодіагностики та алерген-специфічної імунотерапії, проблеми харчування дітей з алергічними захворюваннями, психосоматичні проблеми та реабілітація дітей з зони АТО,  проведені майстер-класи за участю провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців.

В рамках конференції буде видаватись інформаційна газета «Медична спеціальність» з матеріалами науково-практичної конференції (статті, тези доповідей та ін.).

Місце проведення конференції:

Конференц-зала ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України

м. Київ, вул. П. Майбороди, 8

Контакти організаторів:

З питань організації розміщення науково-медичної інформації на конференції та по технічним питанням:

Ігор Дзуенко

Igor@worldservice.ua

Телефон: +38(044)520-27-27; +38(067)209-08-59

Факс: +38(044)520-27-20

З питань виступу:

Уманець Тетяна Рудольфівна

+38(044) 483-90-94

tetiana.umanets@gmail.com