28 квітня 2017 року в м. Київ науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні інновації в акушерстві та гінекології»

28 квітня 2017 року в м. Київ на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні інновації в акушерстві та гінекології», яка внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій  на 2017 рік.

Організатори  конференції: ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», Асоціація акушерів гінекологів України.

Конференція проводиться з метою підвищення рівня знань українських спеціалістів: акушерів-гінекологів, сімейних лікарів.

З доповідями на конференції виступатимуть провідні українські вчені,  практикуючі лікарі.

На конференції планується  розглянути питання соматичного та репродуктивного здоров’я жінок, психоемоційний стан жінок в сучасних умовах та їх вплив на стан здоров’я, питання  прегравідарної  підготовки  жінок  до  безпечного  материнства; інноваційні підходи до надання лікувально – профілактичної допомоги вагітним з екстрагенітальною та акушерською патологією; розробка  інноваційних  технологій  лікування  порушення  репродуктивного  здоров’я.

Учасники конференції отримають сертифікат.

Адреса місця проведення конференції: м. Київ, вул. Платона Майбороди, 8, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», конференц-зал.

Відкриття конференції: 28 квітня  2017 року о 9.00

Реєстрація учасників: 28 квітня 2017 року з  8.30 в фойє конференц-залу інституту.

Проїзд:  від станції метро “Лук’янівська”, трол.18, 28, 6  до зупинки «Багговутівська»

Контакти:

Телефони для довідок: (044) 483-97-00,  (044)484-40-64

Програма конференції