27 листопада 2020 року (в режимі online) НПК „Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров’я жінок”

Вельмишановні колеги!

 

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю „Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров’я жінок”, яка відбудеться 27 листопада 2020 року (в режимі online) в Державній установі «Інституті педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової Національної Академії медичних наук України» в м. Києві.

 Захід внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 р.», затвердженого МОЗ та НАМН України.

 Наукова програма конференції буде розглядати питання репродуктивного та соматичного здоров’я жінок. Важливою проблемою, яка передбачається до розвитку є стресорні навантаження та психоемоційний стан жінок в сучасних умовах та їх вплив на стан здоров’я. Відтак, важливими питаннями, що будуть розглянуті на конференції є:

  1. Стан репродуктивного здоров’я жінок.
  2. Стан соматичного здоров’я жінок.
  3. Медико-соціальні аспекти та фактори ризику, що впливають на стан репродуктивного та соматичного здоров’я жінок.
  4. Проблеми психосоматичного акушерства та гінекології.
  5. Інноваційні підходи до надання лікувально-профілактичної допомоги вагітним з екстрагенітальною та акушерською патологією.
  6. Розробка інноваційних технологій лікування порушення репродуктивного здоров’я.
  7. Профілактика змін репродуктивного та соматичного здоров’я жінок.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Назви доповідей надсилати на електронну адресу: Julyaa@ua.fm

  • З питаннями про участь в конференції звертатись за електронною адресою:  director@armed.org.ua

Учасники заходу отримають сертифікати встановленого зразка, що надає певну кількість балів до безперервної професійної освіти (участь без доповіді – 10 балів, участь із доповіддю – 30 балів)

З повагою,

Заступник директора ДУ «ІПАГ

ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України»,

керівник відділення «Проблем здоров’я жінки

фертильного віку», доктор медичних наук,

професор Подольський В.В.