07.04.2020 р. відбулась онлайн конференція: «Організаційні питання медичної допомоги новонародженим в умовах розповсюдження нової коронавірусної інфекції (nCOVID-19) в Україні»

ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім О.М. Лук’янової НАМН України” та Асоціація неонатологів України інформує про те, що 07.04.2020 р. на базі ДУ “Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України” відбулася онлайн конференція: «Організаційні питання медичної допомоги новонародженим у умовах розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в Україні».

Телеконференція викликала чималу зацікавленість. У дискусії прийняли участь неонатологи, сімейні лікарі, педіатри, лікарі дитячих відділень інтенсивної терапії та інші спеціалісти, задіяні в наданні медичної допомоги в умовах пандемії (COVID-19). Трансляція телеконференції відбулася з використанням однієї з інформаційних технологій – програми ZOOM. В ході телеконференції було підключено більша, ніж 400 місць, що дозволило надати інформацію більше, ніж 4000 спеціалістів.

Організатори заходу за всебічної підтримки Асоціації неонатологів України враховують великий попит на подібні зустрічі і наступного разу задіють більшу кількість учасників та доповідачів. Найближчим часом планується проведення в подібному форматі низки заходів.

Слідкуйте за анонсами на сайті ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені О.М. Лук’янової НАМН України”  https://ipag-kiev.org.ua, на офіційному сайті Асоціації неонатологів України https://neonatology.org.ua/association/about та відповідних сторінках у соціальних мережах.