Гастрошизис: актуальні питання сьогодення

Фундація надієтворення Smart Impact, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  імені акад. О.М. Лук’янової НАМН України» та Лікарня Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова запрошують вас взяти участь в майстер-класі «Гастрошизис: актуальні питання сьогодення».

 

✨Читайте деталі та реєструйтесь, кількість місць обмежена.

 

⏱️Програма заходу:

8:30 Реєстрація учасників та кава-брейк

9:00 Вітальне слово

9:10 Оголошення регламенту роботи

9:30 Вступна частина: Організація надання допомоги матері та дитині з вадами розвитку в умовах одного закладу (Слєпова Л.Ф.)

10:00 Частина І. Анатомо-патофізіологічні форми гастрошизиса у новонароджених дітей (Слєпов О.К.)

Пренатальна діагностика гастрошизиса. Тактика ведення вагітності у жінок з ГШ у плода. Диспансеризація плода з ГШ (Гребініченко Г.О.)

11:30 Блок питання-відповіді до лектора

12:00 Перерва☕️

12:30 Частина ІІ. Методи хірургічної корекції різних анатомо-патофізіологічних форм ГШ. «Хірургія перших хвилин» (Слєпов О.К.)

14:00 Блок питання-відповіді до лектора

14:30 Обідня перерва🍽️

15:00 Частина ІІІ. Інтенсивна терапія новонародженого з гастрошизисом (Гладишко О.П.)

16:30 Блок питання-відповіді до лектора.

17.00 Загальний діалог учасників заходу із лекторами.

17:30 Підсумкове оцінювання набутих знань, компетенцій.

 

💡Зміст майстер-класу

Вступна частина. Організація надання допомоги матері і дитині з вадами розвитку в умовах одного закладу.

Частина І. Перший майстер-клас називається «Гастрошизис: форми, діагностика, тактика ведення вагітності». Фокус на анатомо-патофізіологічних формах гастрошизиса у новонароджених, пренатальній діагностиці, тактиці ведення вагітності у жінок з ГШ у плода, диспансеризації плода з ГШ.

Частина ІІ. Другий майстер-клас присвячено методам хірургічної корекції гастрошизису: «Хірургія перших хвилин». Буде розглянута тактика розродження вагітних жінок з ГШ у плода; інтенсивна терапія новонароджених з ГШ в перші хвилини їх життя, лікувальна стратегія при ГШ. «Хірургія перших хвилин» — визначення та умови для її виконання; хірургічна корекція ізольованого ГШ, асоційованого неускладненого та асоційованого ускладненого ГШ.; хірургічна корекція синдрому короткої кишки при ГШ; результати лікування ГШ.

Частина ІІІ. На третьому майстер-класі розглянемо інтенсивну терапію новонароджених дітей з гастрошизисом, в перші хвилини їх життя, в умовах акушерської операційної. Оцінка стану, необхідні заходи. Транспортування, респіраторна підтримка, вибір внутрішньовенного доступу та знеболення. Особливості інфузійної терапії; парентеральне харчування та стартове дозування. Антибактеріальна терапія. Клінічний та лабораторний моніторинг. Критерії початку ентерального харчування та перехід на повне ентеральне харчування.

Майстер-клас проводять найкращі фахівці з неонатальної хірургії, пренатальної ультразвукової діагностики та інтенсивної терапії ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  імені акад. О.М. Лук’янової НАМН України», які мають 35-ти річний досвід і одні з найкращих у світі показники результатів лікування при цій патології. Тому питання діагностики та лікування будуть розглядатись саме з практичної точки зору.

Під час майстер-класу будуть також демонструватись відеоматеріали з техніки виконання оперативних втручань при різних формах ГШ.

           

Майстер-клас «Гастрошизис: актуальні питання сьогодення»

 

📍Місце проведення: Конференц-зал, Лікарня Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова за адресою м. Львів, вул. Ів.Миколайчука 9.

 

🗓️Дата та час:

5 квітня з 8:30-17:00

 

🔴 Реєстрація обов’язкова

Для участі в майстер-класі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до 25 березня включно. https://forms.gle/sYY7YP8vs6M4iyzd7

 

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена.

 

👥 Організатор: Фундація надієтворення Smart Impact разом з ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  імені акад. О.М. Лук’янової НАМН України» та Лікарнею Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова

 

👩🏼‍⚕️👨🏻‍⚕️Цільова аудиторія (спеціалізації): дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, неонатологія, загальна практика – сімейна медицина, педіатрія, ультразвукова діагностика, акушерство і гінекологія, організація і управління охороною здоров’я

      

🧑🏻🏫👨🏻🏫 Лектори:

Слєпова Любов Федорівна, медичний директор ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», заслужений лікар України.

Слєпов Олексій Костянтинович, керівник Центру неонатальної хірургії вад розвитку та їх реабілітації ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», д.м.н., професор, член-кореспондент НАМН України, лауреат Національної премії України імені Бориса Патона, заслужений лікар України.

Гребініченко Ганна Олександрівна, завідуюча відділенням медицини плода ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», доктор медичних наук, старший науковий співробітник.

Гладишко Оксана Петрівна, завідуюча відділу дитячої анестезіології та реанімації ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», лікар вищої категорії.        

 

🎓Сертифікація: всі слухачі, хто відвідали майстер-клас та своєчасно пройшли тестування, отримають сертифікат ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  імені акад. О.М. Лук’янової», який надає  10  балів згідно з постановою  від 14 липня 2021 р. №725  Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я. 👇🏼