Жіноча консультація

Завідуюча жіночою консультацією – Коблош Наталія Дмитрівна,  реєстратура тел.(044) 483- 62 -43.

Список лікарів:

Архіпова Неля Андріївна – акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії;

Григорович Лілія Василівна – акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії;

Чиркова Людмила Олександрівна – акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії;

Степаніщев Анатолій Борисович – терапевт, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.


Консультативна жіноча поліклініка ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  АМН України» є структурним підрозділом клініки інституту, на базі якої надається спеціалізована консультативна медична допомога профільним хворим.

В жіночій консультації інституту прийом хворих ведуть спеціалісти-лікарі і наукові співробітники клінічних підрозділів інституту. А також працюють лікарі – консультанти за фахом: інфекційні захворювання,  дерматологія, офтальмологія.

Жіноча консультація здійснює спеціалізовану допомогу при невиношуванні вагітності, гінекологічних, ендокринологічних порушеннях, патології шийки матки, неплідді, плануванні сім’ї, патології перименопаузального періоду.

Високо спеціалізована лікувально-профілактична допомога надається групою лікарів, які мають відповідну підготовку  у галузі складних для діагностики та лікування захворювань.

В складних для діагностики випадках, а також в разі потреби корекції лікування, хворі направляються в спеціалізовані акушерсько-гінекологічні відділення інституту.