Досвід від провідних неонатологів світу: в фокусі Rangasamy Ramanathan

rangasamy-ramanathan-md29-30 вересня 2016 року в м. Києві відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю ,,Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим новонародженим дітям в Україні. Здобутки, перспективи,,. В конференції будуть проведені мастер класи від провідних вітчізняних і закородонних спеціалістів світового рівня. Одним з таких є Rangasamy Ramanathan, MD, FAAP, професор педіатрії медичної школи Університету Південної Каліфорнії. Керівник відділу неонатальної медицини, медичний директор відділення інтенсивної допомоги новонародженим LAC+USC Медичного центру і асоційований директор центру неонатології Дитячого госпіталю Лос-Анджелесу. Директор департаменту неонатальної респіраторної терапії.

Dr. Ramanathan веде одну з найбільших програм (всього 18) по обміну досвідом в сфері неонатології і перинатальної медицини в США. Пройшовши значний трудовий шлях науковця і лікаря неонатолога після закінчення медичного коледжу в Університеті Мадрасу, він за видатні заслуги і напрацювання в практичній медицині був обраний на пост президента однієї з найбільших організацій неонатологів в країні – Каліфорнійської Асоціації неонатологів.

Докладніше про його наукові та практичні інтереси і плани в Україні, чітайте на сторінці: http://pediatrics-ua.com/neonatologiya